.

.

Женски Спортски Спортски Панталони Женски Лабави Панталони Со Висок Струк Широки Панталони За Нозе Вежбање Модерт Обични Панталони Јога Панталони За Теретана Одл

Женски Спортски Спортски Панталони Женски Лабави Панталони Со Висок Струк Широки Панталони За Нозе Вежбање Модерт Обични Панталони

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Женските Модални Јога Панталони се удобни и модерни панталони за спортска облека познати по нивниот лабав дизајн на широки нозе и удобна ткаенина. Тоа е идеален избор за женски спортови за одмор, што ви овозможува целосно да ја покажете довербата и модата и во спортот и во секојдневниот живот. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 60см/23.98 "Хип : 123см/48.06" Должина : 98см/38.16 " Големина : ХХЛ Големина.

Спецификација

Избор на клиент