.

.

Инктастична Како Си? Смешни Жирафа Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастична Како Си? Смешни Жирафа Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Како Си? Смешните Ползавци За Новороденчиња Од Жирафа се смешен начин да го чекате раѓањето на жирафата! Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастична Како Си? Смешни Жирафа Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Вајт И хедер со уши Новороденче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. поп култура април симпатична глупав животински дивиот свет зоолошката градина гледајќи око зјапа видео живеат едно парче новороденче ползавец.

Спецификација

Избор на клиент