.

.

Трендвер 1 8 Должина Проѕирна Избрана Боја Пластични Мини Лажици, Пакет од 24

Трендвер 1 8 Должина Проѕирна Избрана Боја Пластични Мини Лажици, Пакет од 24

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Описдава елегантен шмек на секој собир, со јасни, шарени и метални дизајни кои убаво се мешаат и се совпаѓаат со модерниот модуларен стил. Трендвер 4 1/8 " Должина Проѕирен Избрани Боја Пластични Мини Лажици.

Спецификација

Избор на клиент