.

.

Креативна Измама Желка Мед Кукла Песок Скулптура Кадифен Играчка Смешни Подарок Кукла

Креативна Измама Желка Мед Кукла Песок Скулптура Кадифен Играчка Смешни Подарок Кукла

DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка

Креативна Измама Желка Мед Кукла Песок Скулптура Кадифен Играчка Смешен Подарок Куклен Опис : + Пондерирани Кадифни Животни - - - - Пондерирани плишани животни, живописни и животни како слики, многу нови стилови доаѓаат и ги носат дома гушкање и играње. ●Добар Квалитет - - - - Меки кадифни играчки изработени од избрани кадифни ткаенини, облогата е нашиот внимателно избран пп памук.Гушкањето и играњето се поудобни. €Карактер Пондерирана Перница За Фрлање Со Кадифе- За децата и пријателите на кои им се допаѓа оваа серија, овие слатки кадифени кукли ќе бидат убаво изненадување.Погоден за деца од сите возрасти, девојчиња и момчиња. Ова е најдобриот избор за декорација и подароци. ●Многу Прилики - - - - Аплицирајте во дневната соба, спалната соба, канцеларијата, креветчето, автомобилот и секое место што ви се допаѓа, нашата играчка додава топлина и љубов на вашето семејство. И Стискањето на оваа мека кадифена играчка може повеќе да го ослободи нашиот стрес и да не направи порелаксирани. ①Совет - - - - поради превозот може да се појави компресирана амбалажа, добијте го производот изгледа збрчкан. Само допрете го Кадифето неколку пати и наскоро ќе се врати на својот прекрасен изглед. Користете мала количина вода со сапуница за да ја отстраните дамката, а потоа оставете ја да се исуши природно. Пакетот содржи : 1 Кадифен Играчка Забелешка : може да има грешки во димензиите од 2-3 см поради чисто рачно мерење. Може да има малку разлика во бојата поради различен ефект на светлина и монитор. Материјалот е безбеден, нетоксичен и невкусен. Исклучителна изработка. Лесен за употреба, лесен за чување и чистење.

Спецификација

Избор на клиент