.

.

На Наизменична СТРУЈА Адаптер Полнач Замена За Asus R503U-MH R500A-RS R503A-RH R503C-RH31

На Наизменична СТРУЈА Адаптер Полнач Замена За Asus R503U-MH R500A-RS R503A-RH R503C-RH31

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

FITE На Наизменична СТРУЈА Адаптер Полнач Замена За Asus R503 U-MH21 R500 A-RS51 R503 A-RH01 R503 C-Rh31t е идеален за ракување со вашите уреди или полнење на батеријата (доколку е применливо) од кој било стандарден штекер за електрична енергија или дома, канцеларија или додека патувате во странство.Известување : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и големината на приклучокот пред купувањето. 2.Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет .Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата.Вклучен пакет : 1 x AC / Dc Полнач за Напојување 1 x AC / DC АДАПТЕР ДОЛЖИНА НА Кабелот : ВКУПНО 7 FT. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет.Нема ДА Предизвика УПОТРЕБА На Заштита Од Пожари !. ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Замена На Моќноста На Полначот На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Asus R503 U-MH21 R500 A-RS51 R503 A-RH01 R503 C-RH31.

Спецификација

Избор на клиент