.

.

Глоквис Дами Дуксер Дуксери Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка За Вратот Паѓаат Атлетски Пуловер Врвка За Влечење Розова 2XL

Глоквис Дами Дуксер Дуксери Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка За Вратот Паѓаат Атлетски Пуловер Врвка За Влечење Розова 2XL

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женскиот Пуловер Со Дуксери Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Овие Секојдневни Дуксери Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Слатки есенски дуксери за жени кои имаат печатење букви, пуловер, качулка, прилагодлива врвка за влечење, со симпатичен џеб од кенгур напред. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Врвки За Влечење, Обични Врвови Со Качулка, Пуловер Дуксери Со Пуловер Со Долги Ракави Со Џеб.Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Тип На Дуксер Со Врвка : Печатење Со Букви, Качулка, Џеб, Жица За Влечење Боја : Бела, Жолта, Црвена, Црна, Светло Сива, Розова, Темно Розова, Темно Зелена, Небесно Сина, Сина, Виолетова(По Избор)Големина : М, Л, xl, Xxl, 3xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : Hoodedlenge : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : umn Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови Карактеристики : 1. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Дизајн-Секојдневни Дуксери, Печатење Букви,Дуксери Со Долги Ракави, Пуловер На Вратот Со Качулка, Опуштено Вклопување, Прилагодлива Врвка За Влечење, Џеб Од Кенгур. Женскиот пуловер со дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. Модни дуксери со пуловер со качулка/секојдневна облека за жени/дуксери со џеб/дуксер со врвки за влечење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс.

Спецификација

Избор на клиент