.

.

Машка Теретана Бодибилдинг Стрингер Резервоар Врвен Тренинг Кошула За Сечење Мускули Фитнес Резервоар За Елек Без Ракави Машка Големина Средни Кошули Префрлете Х

Машка Теретана Бодибилдинг Стрингер Резервоар Врвен Тренинг Кошула За Сечење Мускули Фитнес Резервоар За Елек Без Ракави Машка

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Мажи. Материјал : Мешавина Од Памук. Декорација : О-Вратот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Должина На Блуза : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Силуета : Редовна. Што добивате : 1 табела Со Големина на Кошула : . Големина : М Биста : 110см/43.31" Должина : 68см/26.77"Големина : Л Биста : 114см/44.88" Должина : 70см/27.56"Големина : XL Биста : 118см/46.46" Должина : 72см/28.35"Големина : XXL Биста : 122см/48.03" Должина : 74см/29.13"големина : Xxxl биста : 126cm/49.61" должина : 76cm/29.92" оваа маица е изработена од мека и дишечка плетена ткаенина која нуди максимална удобност и издржливост. Стилски Дизајн : Дизајнот На Кратки Ракави На Оваа Маица Нуди Елегантен и Модерен Изглед Кој Е За Секојдневни Прилики. Разновидна Облека : Оваа Маица е Одличен Избор за Широк Спектар На Прилики, Од Секојдневно Носење до Секојдневни Излегувања со Пријателите и Семејството. Лесна Нега : Оваа Маица Може Да се Пере Во Машина, Што Го Олеснува Одржувањето и Постојано Изгледа Одлично.

Спецификација

Избор на клиент