.

.

Vibecover Тенок Случај Компатибилен За Samsung A 5G, Вкупно Стража FLE Tpu Капак, Стакло Заштитник На Екранот Вкл, Цунами Добри Вибрации

Vibecover Тенок Случај Компатибилен За Samsung A 5G, Вкупно Стража FLE Tpu Капак, Стакло Заштитник На Екранот Вкл, Цунами Добри

DEN 323.36
Залиха
Достапно за нарачка

Samsung A14 5 G (2023) Тенок Случај - Цунами Компатибилност На Дизајнот На Добри Вибрации : A14 5 G (2023)Број На Модел : SM-A146 UWILL НЕ ОДГОВАРА : Не За Galaxy A13 5 G/ A12/ A21/ A32понудено Од : AT&T, Boost, Потрошувачки Мобилен, Крикет, Метро, T-Mobile, Американски Мобилен, Веризон, xfinity Mobiletempered стакло - опционално Со Случај. 9-ЧАСОВНА Цврстина На Стаклото, Заоблен Раб, 3д Чувствителен На Допир, Олеофобичен, Јасност на Видот.ТЕНОК И ЛЕСЕН-Вкупен Заштитен Капак. МЕК ТПУ СО ДИЗАЈН НА АГОЛ НА ВОЗДУШЕН ШТИТНИК - Мекото Куќиште на ТПУ обезбедува подобро Држење.БЕЗБЕДЕН ЕКРАН И ЗАШТИТА НА КАМЕРАТА-Подигнатите Усни околу екранот и камерата даваат Дополнително Protection.At РАБОТА или ИГРА, ВКУПНИОТ Чувар го штити Вашиот Мобилен уред од секојдневни опасности.Флексибилен ТПУ, Отпорен на Гребење и лесен за инсталирање. Апсорпцијата на енергијата на влијанието е подобра од тежок случај.Подигната усна над екранот го штити екранот на телефонот од случајни рамни капки.Ние стоиме зад нашето име, име на кое секогаш можете да се вратите. Бесплатен Домашен Превозот. USPS Прва Класа Пакет. Политика За Враќање. Само предмети купени директно од нас ќе бидат прифатливи за враќање.Предметите со целото пакување и содржина мора да се вратат во рок од 30 дена.Сите вратени производи треба да бидат во оригиналното пакување без содржина што недостасува за да се добие целосна наплата, делумно враќање на средствата може да се примени на сите вратени производи што не се во оригинално пакување или недостасуваат содржини во сите отворени пакувања.Ако сте направиле купување и по купувањето е понуден поголем попуст, не можеме да го примениме поголемиот попуст на претходната нарачка. Тенки и Лесни. Овозможува Безжично Полнење. Мек и Флексибилен Со Подобар Дизајн на Зафат. Заштитува Екран и Камера. Отпорност на Гребење и Печатење На Прстите.

Спецификација

Избор на клиент