.

.

Сончање Деца Бебе Девојки Божиќ Фустан Долг Ракав Миди Тул Фустан Со Лак јазол Лента Облека Во Собата Црвена 2 Години

Сончање Деца Бебе Девојки Божиќ Фустан Долг Ракав Миди Тул Фустан Со Лак јазол Лента Облека Во Собата Црвена 2 Години

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Девојки Облека Во Собата, Долги Ракави О-вратот Миди Тул Фустан Со Појас+Лак-јазол Лента за Глава. Големина (см). 80 Должина : 42 Биста : 46 Ракав : 24 Возраст : 6-12 Месеци. 90 Должина : 44 Биста : 48 Ракав : 26 Возраст : 12-18 Месеци. 100 Должина : 46 Биста : 50 Ракав : 28 Возраст : 18-24 Месеци. 110 Должина : 50 Биста : 52 Ракав : 30 Возраст : 2-3 Години. 120 Должина : 54 Биста : 54 Ракав : 33 Возраст : 3-4 Години. Големина (инч). 80 Должина : 16.54 Биста : 18.11 Ракав : 9.45 Возраст : 6-12 Месеци. 90 Должина : 17.32 Биста : 18.90 Ракав : 10.24 Возраст : 12-18 Месеци. 100 Должина : 18.11 Биста : 19.69 Ракав : 11.02 Возраст : 18-24 Месеци. 110 Должина : 19.69 Биста : 20.47 Ракав : 11.81 Возраст : 2-3 Години. 120 Должина : 21.26 Биста : 21.26 Ракав : 12.99 Возраст : 3-4 Години. Спецификации : . Материјал : Памук+Најлон. Боја : Црвена. Големина : 80/90/100/110/120. Шема : Божиќ Печатени. Сезона : Пролетumn. Пол : Бебе Девојки. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Повод : Секојдневна Облека. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1*Девојка Миди Фустан+1*Лента За Глава. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : фустанот За девојчиња е изработен од памук и најлон материјал кој е мек, удобен и пријатен за носење, погоден за новороденчиња. Дизајн : фустан од тул со висок струк Со о-врат и лента за глава со лак-јазол го прават вашето бебе послатко. Пердувите полите и украсите со возбуда го прават вашето бебе пошармантно и поубаво. Карактеристики : фустанот Со Тркалезна јака со појас е лесен за носење и полетување. Фустанот со средна должина со долги ракави е топол за носење во пролет и aut. Прилики : Совршен За Божиќ, роденден, туш за бебиња, секојдневно, спиење и игра, секојдневно, надворешно носење, забава, патување, одмор, вокација, подарок и фотосесија итн. Големина Боја : големината е 80(6-12 месеци), 90(12-18 месеци), 100(18-24 месеци), 110(2-3 години), 120 (3-4 години). Ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во опис. Главната боја е црвена.

Спецификација

Избор на клиент