.

.

Летен Луксузен Бебешки Капач

Летен Луксузен Бебешки Капач

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Безбедно и безбедно искапете го вашето новороденче во удобност со Луксузниот Капач за Бебиња. Мека, мрежеста прашка го лулка вашето бебе, додека повеќекратните позиции на навалување обезбедуваат најудобно позиционирање за вашето малечко, што го прави совршен избор уште од првата бања со сунѓер. •Лежалка во 3 позиции, за удобност на детето •за употреба во мијалник или када за возрасни •лулки за поддршка На Главата главата на бебето •Набори компактен за складирање и патување •Ткаенина што може Да се пере Во Машина.

Спецификација

Избор на клиент