.

.

Памучна Сатенска Навлака За Јорган, Целосна Кралица-Жолта Светла Гингамска Колиба Од Лимон, Пикник Печатење Прилагодено Постелнина со Лажица

Памучна Сатенска Навлака За Јорган, Целосна Кралица-Жолта Светла Гингамска Колиба Од Лимон, Пикник Печатење Прилагодено Постелнина

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Жолта Светла Гингам Лимонска Земја Сатен Јорган Покријте Со Лажица Овој мазен памучен сатенски навлака за јорган е дизајниран да омекне со секое перење и го содржи избраниот принт и на предната и на задната страна. Нашата 100% памучна постелнина е одличен начин да внесете уникатна шема и боја во вашиот дом. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена на барање само за вас! Ве молиме имајте предвид-иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Кирстудио. 100% Италијански Памук Сатен Јорган Покритие. Омекнува со секое миење. Се одликува со дискретен скриен патент во подножјето и утешни врски внатре во секој агол. Двојна Навлака За Јорган : 68 "х 86". Целосно/Кралица Јорган : 92 "х 88". Кралот Јорган Покритие : 108 "х 92". Направено по нарачка во САД. Вметнување на јорган, чаршафи и шеми не се вклучени.

Спецификација

Избор на клиент