.

.

Нов RMT-VB201U Заменете Го Далечинскиот Управувач за SONY Blu-Ray DVD BDP-B BDP-S1700

Нов RMT-VB201U Заменете Го Далечинскиот Управувач за SONY Blu-Ray DVD BDP-B BDP-S1700

DEN 173.12
Залиха
Достапно за нарачка

Нов RMT-VB201 U Заменете Го Далечинскиот Управувач за SONY Blu-Ray DVD BDP-BX370 BDP-S1700. Точка специфики. Модел : РМТ-ВБ201У. Димензии : 5 * 2 * 1 во . Компатибилен Бренд : За Сони. Тип : Двд/Блу-Реј Плеер Далечински . Карактеристики : Инфрацрвена, Безжична. Компатибилен Модел : BDP-S3700 BDP-S6700 UBP-X700 BDPBX370 BDPS1700 . МПН : 3698030219. Нов Rmt-VB201 U Замена На Далечинскиот Управувач RMTVB201 U работа За SONY Blu-ray Disc Dvd Плеер Нема потреба да го програмирате или спарите, само инсталирајте 2 нови aaa 1.5 V алкални батерии во правилна насока, тогаш тоа може да работи добро. Компатибилен со следниве модели На Sony Blue Ray : BDP-BX370 BDP-S1700 BDP-S3700 BDP-S6700 UBP-X700 BDPX370 BDPS1700 BDPS3700 BDPS6700 Ubpx700 Содржина На Пакетот : 1 x IR Далечински Управувач (батериите и упатството за употреба не се вклучени).

Спецификација

Избор на клиент