.

.

Обетки Модни Жени Претерани Цирконски Темперамент Обетки Клипови За Уши Дамски Накит Најдобар Подарок

Обетки Модни Жени Претерани Цирконски Темперамент Обетки Клипови За Уши Дамски Накит Најдобар Подарок

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Модни Жени Претерани Цирконски Темперамент Обетки Ушни Клипови Дами Накитпроизвод продажба точка : ПОДАРОК : Совршен Роденден Коктел Партија Празник Годишнина Свадба Подарок За Љубовници Девојки Или Себе. Погоден за секоја пригода Сјајните скапоцени камења ве прават погламурозни Погодни За секојдневна колокација, едноставни и удобниопис : Материјал : Бакарните Производи вклучуваат : 1 Пар обетки Најдобри подароци за семејството, ќерката, пријателите, девојката, сестрата итн. Тоа е за секојдневно носење и има удобно вклопување. Носете сами со секојдневна или свечена облека за секојдневна модерна елеганција. Уникатен, безвременски и подготвен за носење со се. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент