.

.

Симпатична Летна Облека За Мали Девојчиња Постави Тенка Детска Камизола Без Ракави + Шорцеви Мода Две Поставени За 3 Години

Симпатична Летна Облека За Мали Девојчиња Постави Тенка Детска Камизола Без Ракави + Шорцеви Мода Две Поставени За 3 Години

DEN 238.24
Залиха
Достапно за нарачка

Летна Тенка Детска Камизола Без Ракави + Шорцеви Моден Дводелен Комплет. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 120гр. големина На Пакетот : 25х16х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 46см/18,11" Должина : 33см/12,99" Должина На Дното : 22см/8,66" Висина : 70-80см/27,56-31,50"Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 50см/19,69" Должина : 35см/13,78" Должина На Дното : 23см/9.06" висина : 80-90см/31.50-35.43"големина : 100 препорачана возраст : 18-24 месеци биста : 52см/20.47" должина : 37см/14.57" Должина На дното : 25см/9.84" Висина : 90-100см/35.43-39.37"големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 години биста : 58см/22.83" Должина : 40см/15.75" должина на Дното : 28см/11.02" Висина : 100-110см/39.37-43.31"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 64см/25.20" должина : 44см/17.32" должина на дното : 31см/12.20" висина : 110-120см/43.31-47.24" девојки кратки Тимови поставува бебе дете деца симпатична девојки Облека Цветни печати цртан филм мода деца облека. облека за мали девојчиња две парчиња девојки облека. Новороденче девојчиња Девојки Маица Блузи Панталони Облека Постави Облека Повик. карактеристики на облека за девојки : Опуштено вклопување; кратки ракави на екипажот врвни Опуштени еластични детски панталони со појас. Сите ПриликиОдговараат За Пролет/лето. Добро за одмор, секојдневно носење, туш за бебиња, играње надвор, парк, спортски активности, забави, вечери,семејни денови, празници, роденденски подароци.

Спецификација

Избор на клиент