.

.

Перат Антички Египет Апстрактен Тепих За Дневна Соба Килими Шарени Тигар Леопард Слика Бања Не-Лизга Спална Соба Дома Декор Мат

Перат Антички Египет Апстрактен Тепих За Дневна Соба Килими Шарени Тигар Леопард Слика Бања Не-Лизга Спална Соба Дома Декор

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристика На Производот : . 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожата. 2, Анти-Лизгање, Отпорен На Прашина,Отпорност На Триење,Отпорен На Корозија, Отпорен На Брчки. 3, Лесен за чистење, може да се мие директно со машина за перење или рака, без избледување. 4, моделот на производот усвојува еколошки печатење и боење, без необичен мирис, без штетни материи. 5, Опсег на примена : Кујна, Врата, Ходник, Дневна Соба, Спална Соба, Влезен Кревет, Бања, Балкон. 6, поради фактори како што се различни мерни алатки и методи на мерење, ќе има грешка од 1-2 см!. 7, поради техники на снимање / амбиентално светло / дисплеј хроматска аберација, итн., може да има мала разлика во бојата помеѓу сликата и вистинскиот објект. 3.Големина : опции за класификација на големината (големина на слика само за прикажување).

Спецификација

Избор на клиент