.

.

Дуксери За Мажи Fall Зима Дожд Јакна Дуксер Палто Машки Ватиран Наредени Копче Надолу Карирана Кошула Додадете Кадифе За Да Ја Задржите Топлата Јакна Со Качулка Блуз

Дуксери За Мажи Fall Зима Дожд Јакна Дуксер Палто Машки Ватиран Наредени Копче Надолу Карирана Кошула Додадете Кадифе За Да

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : должина На Полиестерските Ракави : Долго sleeves1.65" должина : 78cm/30.10" ракав : 73cm/28.95"Големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 140cm/55. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.44" должина : 80см/31.

Спецификација

Избор на клиент