.

.

Бздаи Желе Зелена Детска Маица И Панталони Со Долги ракави-Трендовска И Стилска Облека За Момчиња и Девојчиња

Бздаи Желе Зелена Детска Маица И Панталони Со Долги ракави-Трендовска И Стилска Облека За Момчиња и Девојчиња

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Маица Со долги ракави, комплет панталони, Желе Зелена, детска облека, филмска тема, ТЕМА ЗА ТВ драма, тема за анимација, стрип тема, тема на игра, тема на славни Личности На Интернет, популарни принтови, детска мода, удобна облека, трендовска облека, прифатлива детска облека, шарена облека, секојдневна облека, забавни отпечатоци, разиграни облеки, стилски костими. Опции Со повеќе Големини : Покриваат опсег од 110 см до 170 см, погоден за деца од различни возрасни групи. Живописни Цртани Модели : Извонредните и живи цртани модели ја подобруваат разиграната привлечност, привлекувајќи ја наклонетоста на децата. Удобна Ткаенина : Изработена од врвни материјали, мека и пријателска за кожата, обезбедувајќи најголема удобност за децата.

Спецификација

Избор на клиент