.

.

Фенси Ве Молиме Не Исплакнете Ништо Освен Тоалетна Хартија-Медиум

Фенси Ве Молиме Не Исплакнете Ништо Освен Тоалетна Хартија-Медиум

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Фенси Ве Молиме Не Исплакнете Ништо Освен Тоалетна Хартија Ништо Освен Знак За тоалетна Хартија За вашата врата Или ѕид За вашиот бизнис Ве Молиме Не Исплакнете Ништо Освен Тоалетна Хартија (Темно Кафеава/Бела) - Средна.

Спецификација

Избор на клиент