.

.

Симулација На Симулација На Животинско Кученце Симулација Модел На Злобна Декорација На Кучиња

Симулација На Симулација На Животинско Кученце Симулација Модел На Злобна Декорација На Кучиња

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

Симулација На Симулација На Модел На Кученце За Животни Маѓепсан Модел За Декорација На Кучиња Карактеристика : 100% сосема нов и квалитетен.Количина : 1 предупредување : без јадење тип : Кучешки Модел Материјал : пластиката апсолутно не може да јаде,не препорачувајте премногу мали деца за играње, Боја : како што е прикажано одлично ослободување од стрес за возрасни и деца 5 достапни стилови идеален е за уметност, занаети и училишни проекти декорација и зголемување на елеганцијата на вашите home.It е исто така добар избор на подароци за вашите пријатели или деца.Содржина на пакетот : 1 Модел На Куче За КОМПЈУТЕР. Овој производ игра многу добра декоративна улога. Овој производ е со многу добар квалитет и може да се користи долго време. Овој производ е многу исклучителен и е тип што им се допаѓа на многу луѓе. Можеш да му дадеш подарок. Овој производ може да се совпадне според различни стилови.

Спецификација

Избор на клиент