.

.

Стратон Домашен Декор Фарма 19 Фау Зимско Зеленило Со Бобинки и Борови Обрач Венец Ѕид Декор

Стратон Домашен Декор Фарма 19 Фау Зимско Зеленило Со Бобинки и Борови Обрач Венец Ѕид Декор

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Направете вашиот дом да блесне оваа зима со овој прекрасен венец. Златниот метален прстен е украсен со празнична мешавина од зимско зеленило, бобинки и борови шишарки, создавајќи неверојатно убав и софистициран дисплеј што ќе го разубави секој простор. Неутралната палета на бои со нијанси на зелена, бела, кафеава и златна боја, овозможуваат ова парче совршено да се вклопи со секој постоечки сезонски декор по потреба. Со димензии 19" W x 3" d x 16 " H, овој ѕиден декор прави одлична работа за додавање на допир на свежина во вашата дневна соба, спална соба или кујна. Благодарение на приложената закачалка за прстен, можете лесно да ја закачите за сезоната и лесно да ја симнете кога е потребно. Додадете рустикално чувство во вашата мантија или влез за целата зимска сезона со овој венец од фарма. Едноставно избришете ја површината на ова парче со сува крпа за да се ослободите од прашина или нечистотија.

Спецификација

Избор на клиент