.

.

Машки Панталони Машки Врвни Искинати Личности Маскирни Шевови Тренд Тексас Шорцеви Светло сина XL 33

Машки Панталони Машки Врвни Искинати Личности Маскирни Шевови Тренд Тексас Шорцеви Светло сина XL 33

DEN 4800.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : XXL Големина.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. : Х-мала големина На Етикетата : 29 САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 74см/29. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење.10 "Колк : 106см/41.31 " Должина : 56см/22. Мажи панталони за топло време. Големина : М Големина.16 " Должина : 52см/20. Големина : XXXXL Големина. : Голема големина На Етикетата : 32 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 81. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката.Производ information : Season : Spring/Autumn/Spring Gender : Men Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 Еез Машка Големина На панталони : XS Големина.02 "Колк : 116см/45.06 "Колк : 112см/44.Материјал : Полиестер. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.67 " Должина : 58см/22. Големина : XXXXXL Големина.52 " Должина : 55см/21. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.07 "Колк : 110см/43. Големина : XL Големина.

Спецификација

Избор на клиент