.

.

Capreze Жените V Салон Вратот Поставува Повик Чипка Џогер Во Собата Џогирање Sweatsuits Еднобојна Две Облека Портокалова Црвена 2XL

Capreze Жените V Салон Вратот Поставува Повик Чипка Џогер Во Собата Џогирање Sweatsuits Еднобојна Две Облека Портокалова Црвена

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Жешкото Лето. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Две Парчиња Облека, Костим За Дуксери Со Долги Ракави, Спортски Џогер Сет, Канцелариски Сет. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Класична Гардероба Главна Тренерка. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.Карактеристики : 1.Содржина на пакетот : 1 Х Топс1 х Панталони(други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Повод - Жените Две Парчиња Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Салон, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови, Опуштени и Секојдневни. Овие Тимови За Резервоари се Направени од Полиестерски Ткаенини. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате. Ласкање На Повеќето Типови На Тело.

Спецификација

Избор на клиент