.

.

Џијугала Летна Крпеница Машки Кошули Ракави Плажа И Комплети Кратки Шорцеви Панталони Машки Костуми И Комплети

Џијугала Летна Крпеница Машки Кошули Ракави Плажа И Комплети Кратки Шорцеви Панталони Машки Костуми И Комплети

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Дебелина : Стандард. Сезона : Пролет, Лето. Тип На Шема : Цврст. Што добивате : 1 Компјутер Мажи Блуза+1 КОМПЈУТЕР панталони. 3. со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Одговара : Одговара на големината. Стил : Обична должина На Ракавот : Краток Ракав. Пол : Мажи. 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Материјал : Полиестер. 4.Одлично За Секојдневно,Секојдневно,Деловно,Свадба, Забава.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!Дводелна Табела За Мензиза на Костум : . Големина : М Биста : 108см/39,37" Рамо : 46см/17,32" Горна Должина : 72см/25,98" Половината : 82см/28,35" Должина На Панталоните : 54см/19,69"Големина : Л Биста : 113см/41,34" Рамо : 48см/17,72" Горна Должина : 74см/26,38" Половината : 87см/29,92" должина на панталони : 55,5 см/20,08"големина : xl Биста : 118см/43,31" рамо : 50см/18,11" Горна Должина : 76см/26,77" Половината : 92см/31,50" должина на панталони : 57см/20,47"големина : ххл биста : 124см/45,28" рамо : 52см/18.50" горна должина : 78см/27.17" половината : 97см/33.07" должина на панталоните : 58.5 см/20.87"големина : хххл биста : 130см/47.24" Рамо : 54см/18.90" горна Должина : 80см/27.56" Половината : 102см/34.65" должина на панталоните : 60см/21.26" што добивате : 1 Еез Машка Блуза+1 еез панталони костуми за мажи експресен костум за панталони со долга јакна. 3. Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн Костуми За Маж Млади Менс Смокинг. 1.It Изработен Е од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив За Секојдневно Носење Шал Смокинг Панталони и Комплет Елеци За Мажи. Стил : Лежерна Должина На Ракавот : Тенок Ракав Тенок Фит Јакна Мажи Машки Триделен Костум Тенок Фит. Одговара : Одговара На Палтото Со Големина Одговара На Мал Костум.

Спецификација

Избор на клиент