.

.

Денот На Независноста Јплзи Печатени Панталони За Суспендирање Џебни Трегери За Џебови Жени

Денот На Независноста Јплзи Печатени Панталони За Суспендирање Џебни Трегери За Џебови Жени

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Денот На Независноста Печатени Суспендирање Панталони Џеб Прерамки Џеб Жените. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Женски Зимски Комбинезони Промаши Комбинезони фустанизирај табела : . Големина : С Половината : 107см/42.13" : 122см/48.03" Должина : 139см/54.72"Големина : М Половината : 112см/44.09" : 127см/50.00" Должина : 140см/55.12"Големина : Л Половината : 120см/47.24" : 135см/53.15" Должина : 141 См/55.51"големина : xl половината : 127cm/50" : 143cm/56.30" должина : 142cm/55.91"големина : xxl половината : 135cm/53.14" : 151cm/59.45" должина : 143cm/56.30"големина : xxxl половината : 143cm/56.29" : 160см/62,99" должина : 144см/56,69" материјал : овие комбинезони се изработени од мека ткаенина, добро изработени. Мазна, Еластична И Еластична, Растеглива И Дише, Удобна За Носење. Без Собирање, Без Пилинг И . Плус Големина Кулот Комбинезон Жени надвор Рамо Ромпер Комбинезон. Известување : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Големината Пред Плаќањето И Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење. (1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Плус Големина Комбинезон За Целото Тело За Жени Елегантни Со. Карактеристики : Ромперите Со Два Странични Џебови, Еднобојни, Печатени, Трегери, Лабави И Половини, Лесни За Ставање И Соблекување, Погодни За Жени. Комбинезон Ситни Жени Трендовски Ромпери. Појавување : Овие Летни Комбинезони Треба Да Се Носат Со Јакни, Патики, Сандали И Апостолки, Долги Обетки, Привлечни Ѓердани, Високи Потпетици И Капи За Плажа За Облека. Комбинезон За Вашето Лето. Носете Кардиган Преку Комбинезон со Широки нозе Во Поладно време. Ромпер Шорцеви За Женски Комбинезони За Жени Долго.

Спецификација

Избор на клиент