.

.

Женски Еден Костим За Капење Секси Стомак Контрола V Вратот Костими За Капење Халтер Притисни нагоре Костими За Капење

Женски Еден Костим За Капење Секси Стомак Контрола V Вратот Костими За Капење Халтер Притисни нагоре Костими За Капење

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

е меѓународен онлајн и убавина трговците на мало, ние секогаш се стреми да обезбеди дами со нешто стилски и шармантен во облека, додатоци на возраст од 15 до 45 години. Нашите производи се опремени со хеланки, бикини, костими за капење, ромпери, фустани, соодветни комплети додатоци, како и женски панталони.Ние сме посветени да понудиме висок стандард во вашите тимови за оваа генерација со исклучителен дизајн и суперлативна изработка. Контрола На стомакот Едноделен Костим за Капење : Секси костими за капење монокини за слабеење, едноделни костими за капење со висок струк . Секси Притисни Нагоре Едно Парче Костими За Капење : Пресврт v вратот притисни до костими за капење, Паѓање деколте, Секси без грб . Карактеристики : вкрстен вкрстен фронт,Прилагодливи ремени за оглавник, отстранлив поместен градник, Полна постава . Повод : овој секси едноделен костим за капење е погоден за пливање, крстарење, забава на плажа.

Спецификација

Избор на клиент