.

.

Лимневска Свадбена Декорација Дрвена Бела буква Декоративни Занаети

Лимневска Свадбена Декорација Дрвена Бела буква Декоративни Занаети

DEN 415.68
Залиха
Достапно за нарачка

Тип : Настан & Партија Материјали : Настан & Партија Точка Тип : Партија Декорации Повод : Свадбаматеријал : Вудмен Боја : Бел Тип : Внатрешни/Надворешни Знаци/Плакета : "Ц" писмо : 1*Писмо Декоративни Занаети Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. повод : Свадба. Тип : Настан & Партија Материјали. Настан & Партија Точка Тип : Партија Украси. Материјал : Дрво.

Спецификација

Избор на клиент