.

.

Дозвола За Кујнски Апарати, Силиконска Рибна Шпатула За Нелепливи Садови За Готвење, Вртење Шпатула Со Дупчиња Со Отпорни На Топлина Силиконска Рачка За Готвење

Дозвола За Кујнски Апарати, Силиконска Рибна Шпатула За Нелепливи Садови За Готвење, Вртење Шпатула Со Дупчиња Со Отпорни На

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Силиконска Рибна Шпатула За Нелепливи Садови За Готвење, Вртење Шпатула Со Дупчиња Со Силиконска Рачка Отпорна На Топлина За Готвење. Карактеристики : . Висок квалитет : Изработен од силикон за храна, лесен, но цврст. Ergономски дизајн : Лопатите за Готвење имаат жлебови до вишок масло од храната што ја превртувате или сервирате. Одликувајќи се со наведнати рабови, лизгачка храна одоздола и флексибилно превртување. И тоа нема да го оштети нелепливиот сад. Силиконската рачка на рибната лопата може пренос на топлина и изгореници на рацете. Усвојување дизајн на лизгање за лесно држење. Лесно за чистење : рибната шпатула може да се користи на температури до 482 ° F, што ја прави безбедна за машини за миење садови и го прави чистењето брзо и лесно. Вградени висечки дупки за лесно чистење на складиштето. Мултифункционално : ќе добиете висококвалитетна шпатула што можете да ја користите за пржење риба, јајца, стек и многу повеќе. пакетот вклучува : 1*Нелеплив Силиконски Материјал За шпатула : Високо издржлив, цврст и отпорен на топлина до 1221 степени Целзиусови. Стил : без разлика како го користите, мислиме дека ќе ви се допадне разноврсноста и дизајнот на овој сет. Одликувајќи се : Се Чува во секоја кујнска фиока до размахването и лажичката, така што вашите шалтери остануваат ненатрупани и вашата омилена нова алатка за готвење останува на дофат. Повод : исто така е удобно за држење во рака и може да се користи на вашиот шалтер како корпа. Без разлика како го користите, мислиме дека ќе ви се допадне ова. Апликации : совршен подарок за свадба или нов дом,малата големина зазема малку контра простор, а неговиот елегантен дизајн и трендовските опции за боја ќе одговараат на секој кујнски декор (додај во вашиот регистар сега.).

Спецификација

Избор на клиент