.

.

Дол Ананас Парчиња во Овошни Сокови, Оз Тегла

Дол Ананас Парчиња во Овошни Сокови, Оз Тегла

DEN 359.84
Залиха
Достапно за нарачка

Парчињата ананас дол се спакувани во тегла што лесно се отвора, одржувајќи го исечениот ананас свеж и подготвен за уживање во секое време. Богати Со Витамин Ц и направени без додаден шеќер, Парчињата Ананас Од Дол Во Мешавина од 100% Овошни Сокови се прават со нутритивната добрина на вистинското овошје, што ги прави идеална закуска за појадок, ручек, вечера или во секое време кога сакате слатко уживање. Парчињата ананас дол сами по себе се одлични, како прелив или во овошни салати, смути или домашни десерти. Додадете ги во ражничи, помфрит или пица. Со производите стабилни На Дол, можете да имате вкусен вкус на освежително овошје насекаде, во секое време. Парчиња ананас со тегла спакувани во 100% овошни сокови. Одлично самостојно, како прелив или во вашите омилени рецепти. 70 калории по порција. Богат извор На Витамин Ц. нема додаден шеќер. Не-ГМО. Уживајте 100% Во Целото Природно Овошје Со Дол : Чинии Со Овошје, Овошен Сок, Конзервирано Овошје, Овошје Со Тегли, Смути Со Замрзнато Овошје, Замрзнати Чинии Со Акаи и Замрзнати Мечки.

Спецификација

Избор на клиент