.

.

Женски Комбинезони Шпагети Ремен Широк Нога Лабава Лигавче Комбинезони Со Џебови Секојдневен Ракав Против Вратот Костим За Играње Долг Ромпер

Женски Комбинезони Шпагети Ремен Широк Нога Лабава Лигавче Комбинезони Со Џебови Секојдневен Ракав Против Вратот Костим За Играње

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Долг Комбинезон, Секојдневен Ремен За Шпагети Еднобојни Широки Панталони Со Широки Нозе Широки Комбинезони. Карактеристики : . Убав подарок за вашата сестра, мајка или девојка. Ладно миење во машина. Измијте ги боите одделно. Не избелувајте. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно за повеќе детали. Големина(см)tttttt. t t Length : t132t Bust : t90t Hip : t128. Мt Length : t134t Bust : t94t Hip : t132. Lt Length : t136t Bust : t98t Hip : t136. XLt Length : t138t Bust : t102t Hip : t140. XXLtlengh : t140t Bust : t106t Hip : t144. Големина (инч)tttttt. s t Length : t51, 97 t Bust : t35, 43 t Hip : t50, 39 . Mt Length : t52. 76 t Bust : t37. 01 t Hip : t51. 97 . Lt Length : t53, 54 t Bust : t38, 58 t Hip : t53, 54 . XLt Length : t54. 33 t Bust : t40. 16 t Hip : t55. 12 . XXLt Length : t55. 12 t Bust : t41. 73 t Hip : t56. 69 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Применлив пол : Женски. Соодветни сезони : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Ромпер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Кажете им збогум на непријатните ноќи со нашиот женски летен комбинезон. Направен од лесна и дише ткаенина, овој комбинезон ќе ве одржува ладни и удобни цела ноќ. Нашиот комбинезон се одликува со стилски дизајн кој е совршен за опуштање низ куќата или трчање. Долгата должина обезбедува целосна покриеност, додека дизајнот без ракави ве одржува ладни во жешките летни денови. Комбинезонот е лесен за носење и полетување, благодарение на удобниот преден патент. Еластичниот појас обезбедува удобно вклопување, додека прилагодливите ремени ви овозможуваат да го прилагодите вклопувањето по ваш вкус. Нашиот комбинезон е изработен од висококвалитетни материјали кои се издржливи и долготрајни. Може да се пере во машина, што го олеснува грижата и одржувањето. Без разлика дали се релаксирате дома или надвор, нашиот женски летен комбинезон е совршен избор за да останете ладни и удобни. Достапно е во голем број големини и бои за да одговараат на вашиот стил.

Спецификација

Избор на клиент