.

.

Приврзок За Новогодишна Елка Тркалезен Керамички Божиќен Висечки Украс За Празнична Декорација

Приврзок За Новогодишна Елка Тркалезен Керамички Божиќен Висечки Украс За Празнична Декорација

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Приврзок За новогодишна Елка Тркалезен Керамички Божиќен Украс за Украсување На Празници Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Приврзок : Керамика Големина на Производот : Прибл. 7.2 х 7.2 х 0.5 см / 2.8 х 2.8 х 0.2 Во Максимална Големина Тежина : Прибл. 46г/1,6 Оскоп На Примена : Приврзоци За Украсување Дневна Соба, Приврзоци За Новогодишна Елка, Список На Пакети За Празнична Декорација : 1 Х Круг Приврзок1 х Јаже Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете некои грешки. Заштита на животната Средина : еколошки кружен приврзок, не штетен, кој се користи како приврзок за украсување на дневната соба или приврзок За Новогодишна елка. Материјал : Користење керамички материјал, отпорност на висока температура, отпорност на абење, без пукање, работен век. Без Иритација : Божиќен приврзок и невкусен, без иритирачки несакани ефекти врз човечкото тело, можете да го користите со доверба.

Спецификација

Избор на клиент