.

.

- МОДА Кросфејд М-Вокал На Уво Бучава-Изолирање Метални Слушалки, Бело Сребро

- МОДА Кросфејд М-Вокал На Уво Бучава-Изолирање Метални Слушалки, Бело Сребро

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

В-МОДА Метални Слушалки За Изолација На Бучава На Уво, Бело Сребрени Технички Детали тип на уво над-аурален. Возачот е 40мм Двојна Дијафрагма Висока Верност (патент во очекување). Одговор на фреквенцијата 5-30 k Hz. Чувствителност-105db @ 1khz 1m W. Чувствителност на микрофонот - - 42db @ 1khz. Импеданса е 28,5 П. Тежина и 195гр (само слушалки). Приклучок и 24к позлатени 3,5 мм (1/8") стерео, олеснување на видот од 45 степени. Што Е Вклучено М-80 Вокални слушалки. М-80 Вокален егзоскелет хард носење случај. Карабинер. Кевлар засилени Speak Easy микрофон контрола кабел. В-мода шест ѕвезда услуга. В - мода налепница.

Спецификација

Избор на клиент