.

.

Поларизиран Продолжувач За Сонце За Сонце За Автомобил, Штитник За Сонце Против Отсјај Заштитува Од Отсјај На Сонце, Слепило За Снег, УВ Зраци, Универзален За Автом?

Поларизиран Продолжувач За Сонце За Сонце За Автомобил, Штитник За Сонце Против Отсјај Заштитува Од Отсјај На Сонце, Слепило

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Ова е штитник за сонце против отсјај, изработен од безбедни и нежни стп и компјутерски материјали, издржлив, добра текстура и може добро да ви послужи. Со добри детали за процесот и разумна структура, можете да го прилагодите штитникот за сонце според реалните потреби за да добиете подобра заштита. Ова е многу едноставна и практична додатоци за автоматска алатка, заштита од окото против отсјај, може да ви донесе поудобно искуство во возењето. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : СТП и КОМПЈУТЕР. - Големина : 31,00 х 15,00 х 1,50 см / 12,18 х 5,89 х 0,59 инчи. - Може ефикасно да го блокира отсјајот и блескавата сончева светлина, обезбедувајќи ви побезбедна средина за возење. - Лесно се инсталира и отстранува од вашите возила, а визирот можете да го прилагодите според вашите потреби. - Изработен од извонредна изработка, нема лесно да се оштети или скрши и може да се користи долго време. - Инсталацијата е стабилна и безбедна, не би паднала лесно, така што ќе можете со сигурност да го користите штитникот за сонце. - Може да игра многу добар ефект против отсјај, засенчување на сонцето, кој нема да се филтрира, ќе ви обезбеди јасен вид. Може ефикасно да го блокира отсјајот и блескавата сончева светлина, обезбедувајќи ви побезбедна средина за возење. Лесно е да се инсталира и отстрани од вашите возила, а визирот можете да го прилагодите според вашите потреби. Изработени од исклучителна изработка, нема да бидат лесно оштетени или скршени и може да се користат долго време. Инсталацијата е стабилна и безбедна, нема да падне лесно, така што ќе можете да го користите штитникот за сонце со доверба. Може да игра многу добар ефект против отсјај, засенчување на сонцето, кој нема да се филтрира, ќе ви обезбеди јасен вид.

Спецификација

Избор на клиент