.

.

Пригушувач За Пригушувач На Издувни Цевки За Издувни Гасови Додатоци За Генератор НА Оџаци 5kw Двослоен Пригушувач

Пригушувач За Пригушувач На Издувни Цевки За Издувни Гасови Додатоци За Генератор НА Оџаци 5kw Двослоен Пригушувач

DEN 710.40
Залиха
Достапно за нарачка

боја : уцена : пеглање : околу 23, 5х20, 5х12цмпакување Содржина : 1 х издувни цевки пригушувач оџакс само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. 188 пригушувач ЗА пригушувач НА издувни цевки GX390 додатоци за генератор НА оџаци 5 KW двослоен пригушувач. Заменете за gx340 GX 390 пригушувач. Пригушувач одговара за 11 и 13 мотори.

Спецификација

Избор на клиент