.

.

Универзални Анти-отпечатоци Од прсти Мека Нога Капацитивен Екран Пенкало Компатибилен За Сите Паметни Телефони И Таблети На Екранот

Универзални Анти-отпечатоци Од прсти Мека Нога Капацитивен Екран Пенкало Компатибилен За Сите Паметни Телефони И Таблети На

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Име : Допир пенскоп на примена : било допир екран тежина : 12g Material : Пластични Пакување : OPP торба големина : 18, 8 X0, 9 X0, 9 CMColor : црна, бела, розова, graypackage вклучуваат : 1*Игла Универзална анти-отпечатоци Од Прсти Мека Nib Капацитивни Пенкало Екран Компатибилен За Сите Екран Паметни Телефони и Таблети.

Спецификација

Избор на клиент