.

.

Лесни Жени Секојдневен Комбинезон Лежерни Комбинезони Со Висок Струк За Жени Лето Бели Големи

Лесни Жени Секојдневен Комбинезон Лежерни Комбинезони Со Висок Струк За Жени Лето Бели Големи

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Комбинезон Со Одблесокот Панталони Дами Секси Мода Ромпер Комбинезони Лак Тенок Ракав Секси Костум 70-тите Комбинезон За Женски Пол : Женска Пригода : Дневно,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : зимска содржина : 1 Х Женски материјал за ромпер : Изработен Од висококвалитетен полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. По Тело. Дизајн Стил : Дами Секси Мода Ромпер Комбинезон Лак Тенок Без Ракави Секси Костум Еднобоен Елегантен Секојдневен Секси Комбинезон Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски и Моден Ве Прават Попривлечни Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Секси Комбинезони за Жени. Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека И Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена ,лесна За Носење,Без Брчки Одлични за Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати,Датум, Одмор,Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. По Тело. Услуга : Нашите Ромпери Користат Мека и Удобна Ткаенина Ако Имате Какви Било Прашања Како Боја, Големина и Квалитет, Можете Слободно Да Не Контактирате ,ние ќе ви Помогнеме Во Погодно Време. Тесни Комбинезони За Жени Секси. Применливи Сцени : Секојдневно, Секојдневно Носење, Плажа,Дом, забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима. Клуб Ромпер Со Долги Ракави.

Спецификација

Избор на клиент