.

.

Блаже Шин гарда големина л

Блаже Шин гарда големина л

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Единствена графика на лесна пп школка за заштита. Подлога обложена со пена за удобност. [За Визари Блејз шин гарда] Нашите штитници за пламен доаѓаат во возбудливи бои како Сина/Портокалова. 1 пар унисекс фудбалска опрема за возрасни и млади со ремени за да ја заштитите потколеницата. [Кориснички материјал] Овие возрасни и млади запчаници за потколеници содржат лесна пп школка, синтетички материјал со прикачен ракав од мек материјал помага при минување на воздухот и еластичната мрежа за удобно држење на потколеницата во положба додека играте фудбал. Обезбедува слободно движење на нозете, еластичност и намалување на топлината и потта. [Креативен и Издржлив Дизајн] предната обвивка На штитникот Визари Блејз штитник ги штити вашите потколеници од клоци и е издржлив, како и делува како штит со висока отпорност кој совршено и лесно се вклопува во вашата нога. "[Удобно За Играње] чуварот На потколеницата На Блејз помага при лесно испарување на потта додека играте и промовира нозе што дишат, што ги подобрува перформансите на играчот и помага при повреди на кучиња за време на претставата. Блејз Фудбалската опрема ја осигурува вашата безбедност и ви го обезбедува најдоброто искуство за играње. ". [Совршен Штит За Нозе] нашата заштита Од фудбалски штитници има тврда обвивка со подлога од пена за дополнителна заштита и удобност. Тестирано е да ги заштитите нозете од извртување, да ги намалите шоковите и помага во избегнување на сериозни повреди во текот на играта.

Спецификација

Избор на клиент