.

.

Женските Комплети Uorcsa Со Качулка Комплети Со Еднобојни Комплети За Одмор Носење Салон Носење Костум Спортски Блузи+Панталони Надворешна Зелена Големина XXL

Женските Комплети Uorcsa Со Качулка Комплети Со Еднобојни Комплети За Одмор Носење Салон Носење Костум Спортски Блузи+Панталони

DEN 575.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женските Комплети Uorcsa Со Качулка Комплети Со Еднобојни Комплети За Слободно Време Облека За Одмор Костум За Носење Спортски Блузи+Панталони Надворешна Зелена Големина XXLUorcsa Дводелни Тимови За Жени, Каузални Дводелни Облеки Со Долги Ракави Комплет Качулка Со Пуловер Со Патент И Панталони За Суи Поставени Со Џебови, Комплети За Вежбање Тренерки За Жени. Сезона : Цела Сезона. Пол : Женски. Повод : Дома, Секојдневно, Секојдневно, Модно, Удобно и Пријатно, за Шопинг, На Отворено, Дела, Забава и Живот На Мама, Празници, Училишта, Плажи и Летен Одмор. Материјал : Полиестер. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. 2.Рачното мерење може Да излезе Од 1~3 см Детали За Големината На разликата (1 " =2,122 см) Основни вредности На Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Задоволете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Линија сува.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Погодна Пригода : Совршена За фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Оваа активна облека е доволно разноврсна за носење јога, како и разни други вежби, спортови, тренинзи и тренинзи, без разлика дали претпочитате возење велосипед, трчање или пешачење. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно машинско перење во ладна вода / не избелувајте /Мијте со слична боја. Може да се мие во машина и да се исуши како што сакате без да ви одземе време и енергија. За Услугата : ако за какво било прашање со нашиот производ, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Спецификација

Избор на клиент