.

.

Користете Ја Троседот На Надувување На Вода, Лебдечки Стол со Потпирачи за Раце и Држачи За Чаши

Користете Ја Троседот На Надувување На Вода, Лебдечки Стол со Потпирачи за Раце и Држачи За Чаши

DEN 608.64
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Користете ја софата за вода за да искра во базенот, постојат три бои, сјајна сребрена, розова и виолетова.2. Опуштете се на големиот потпирач за грб и уживајте во единечниот тросед со големина од 135*83,5 см.3. Столчето за пливање има 2 држачи за чаши и 2 потпирачи за раце, што може да обезбеди доволно стабилност.4. Достапно во сјајна сребрена, розова и виолетова боја. Достапно-стилски додатоци за секој базен.5. Материјал : Винил, 2 рачки, лесен за носење.Спецификација : *Материјал : пвц+најлонска мрежа*боја : сребрена, розова, виолетова*Големина : 135*83,5 содржина на пакет : 1 парче софа за вода,1 парче боја случајна пумпа : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Користете Ја Троседот На Надувување На Вода, Лебдечки Стол со Потпирачи за Раце и Држачи за Чаши.

Спецификација

Избор на клиент