.

.

Inktastic Велигден Тој Е Воскреснат Розова Крст Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Inktastic Велигден Тој Е Воскреснат Розова Крст Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Покажете ја вашата вера оваа пролет во нашата, Тој Е Воскреснат Крст За Новороденчиња Во розова и сина боја. Инктастичен Велигден Тој Е Воскреснат Розова Крст Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Хедер и Морнарица Новороденче. Прави одличен велигденски подарок за црковните пријатели!. Покажете ја вашата вера оваа пролет во нашата, Тој Е Воскреснат Крст За Новороденчиња Во розова и сина боја. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. boodlebug претставува едно парче новороденче ползавец.

Спецификација

Избор на клиент