.

.

Индустриски индустрии цветаат афионски пупки рустикален панел шема графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Куртни Гун

Индустриски индустрии цветаат афионски пупки рустикален панел шема графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 671.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : растение; Анемон; Цвеќе; Цвет; Афион. Дизајн од Куртни Гун.

Спецификација

Избор на клиент