.

.

Ефекти На Гитара Поврзување Со Педали Кабелски Ефекти Кабел За Поврзување Заштитен

Ефекти На Гитара Поврзување Со Педали Кабелски Ефекти Кабел За Поврзување Заштитен

DEN 166.88
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен.*6,35 мм приклучок полн метален приклучок. Висококвалитетен атмосферски процес на позлата, пренос без загуби.*Моделот со плетенка од пвц црна кожа со висок истегнување е изработен од флексибилност на пвц материјалот и цврстина на истегнување може да се гарантира.Спецификации : Машки До Машки Ефекти На Гитара Име На производ : Ефекти на гитара Кабелска боја : мути должина на боја : 15/30/50см тежина : прибл.46/58/66g Quantity : 1 PCSPackage вклучуваат : 1*Кабел За Ефекти На Гитара (Како Што Покажува Сликата)Забелешка : ве Молиме проверете ја големината пред да го нарачате предметот.Ве молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. 6.35 мм Гитара Ефекти Педалата Поврзување Кабел Ефекти Поврзување Кабел Заштитени.

Спецификација

Избор на клиент