.

.

Женски Ракави Печатење Резервоарот Блузи О-Вратот Висок Половината Плисирани Туника Маици Зима Плус Големина Копче Елек

Женски Ракави Печатење Резервоарот Блузи О-Вратот Висок Половината Плисирани Туника Маици Зима Плус Големина Копче Елек

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ткаенината е удобна, мека и еластична, со добра дишење и апсорпција на влага и нема да ја гребе кожата. Таа е една од задолжителните модни предмети во лето и може да се носи на секоја форма на телото. Постојат различни стилови за спарување со сандали и патики. Создадете секојдневен и удобен летен стил. Можете да го носите на плажа, на одмор, во секојдневниот живот, во шопинг и во канцеларија. Забелешка : можете да изберете различни бои и големини. Пред да нарачате, внимателно прегледајте го дијаграмот за големина на сликата на производот (не дијаграмот за големина На Амазон). Имаме многу лесна и дише лабава блуза, кои се многу меки и удобни. Достапни се сите видови материјали, како што се цврсти памучни и ленени маици, капаче со кратки ракави и памучен врв. Лежерна и удобна памучна и ленена маица со еднобоен дизајн, еластична и џебови. Погоден за различни прилики. Како што се пролет, лето, одмор, собирање, плажа, семејство, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот. Нашите модерни женски врвови можат да бидат измиени во машина ладно или рачно измиени/не избелувајте/сушете со конец. Нема да се намали или избледи по миењето и сушењето. Ако имате какви било прашања во врска со овие женски кошули со о-врат, како што се големината, должината или бојата на оваа женска блуза со копчиња, слободно контактирајте ме во секое време и веднаш ќе ги решам за вас. Вашето 100% задоволство е нашата потрага!!!. Постојат различни бои за избор, како што се врвови на плажа/широки прави маици, различни големини на модерни кратки кошули/памучни ленени врвови и разни должини на женски цветни маици/секојдневни деловни врвови. Дефинитивно ќе го имате стилот на женски врвови што го сакате.

Спецификација

Избор на клиент