.

.

Висок Заден Капак Поставен ЗА ЛАГУНА-06л

Висок Заден Капак Поставен ЗА ЛАГУНА-06л

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа листа не вклучува перници. Изберете од избор на убави бои за покривање на вашиот мебел на отворено! Едноставно лизнете ги овие преку постојните перници за сосема нов изглед.Карактеристики : ув обработенводоотпорен лесен за преклопување и складирање (2) Сет(и) со Еден Капак : бр>Капак На Седиштето 28 "- В х 28" - Д х 6 "- Дебелина>Заден Капак 28 "- В х 17"- Х х 6 " - Дебелина>бр>(2) Аголен Капак сет(и). Покрива и Складирање. Висок Заден Капак Поставен ЗА ЛАГУНА-06л. Вклучена Табела? : Не. Собранието Задолжително : Не. Колекција : Комплети За Покривање.

Спецификација

Избор на клиент