.

.

Надворешни Девојки Години Скијачки Костум За Ветроупорни Топли Момчиња Ракавици Лизгање Деца Сноуборд Снег Зимски Детски Ракавици И Белезници Тенки Ракавици За Д

Надворешни Девојки Години Скијачки Костум За Ветроупорни Топли Момчиња Ракавици Лизгање Деца Сноуборд Снег Зимски Детски Ракавици

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики 2. Зимски плетени ракавици со тупаници може да се користат ракавици и белезници без прсти.4. Ветроупорни Топли Ракавици-Модерните плетени белезници гарантираат дека вашите раце се чувствуваат удобно во ладни работни услови. Во особено студени денови, едноставно ставете ги белезниците над вашите за дополнителна топлина.ЈАКА : БР. Костум со големина за деца од 7-12 години (Деца на иста возраст може со различна големина на рацете,силно се препорачува да ја измерите големината на раката на вашето дете и да ја прочитате табелата со големини пред купувањето) специфичен стоковен поглед : Материјал : полиестер и најлон пакет вклучуваат : 1пар ракавици5. Ова е празничен подарок за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне сезоната : зима1. Изработени од задебелена плетена волна, супер мека, топла и ветроупорна, погодна за носење во затворени простории и на отворено во студено време3. Флип Топ Дизајн-Ракавиците без Прсти имаат рамно сечење без прсти, така што може да се наведнува целосно слободно. Сѐ што треба да направите е да го превртите капакот и да го прицврстите со издржливата самолеплива лента.Шаблони : Цврст колоргендер : момчиња,девојчињаграфија со големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 92см/36.22" Ракав : 20см/7.87" Должина : 64см/25.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА британија : 10 Биста : 96см/37.80" Ракав : 21см/8.27" Должина : 66см/25.98"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 102см/40.16" РАКАВ : 21cm/8.27" должина : 68cm/26.77"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 биста : 108cm/42.52" ракав : 22cm/8.66" должина : 70cm/27.56"големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 Биста : 114cm/44.88" ракав : 23cm/9.06" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" пакет вклучуваат : 1пар ракавици. Точка Специфики. Јака : БР.6. Големина Костум За 7-12 Годишни Деца (Деца На Иста Возраст Може Со Различна Големина На Рацете, Препорачливо е Да ја Измерите Големината на Раката на Вашето Дете И Да Ја Прочитате Табелата Со Големини Пред Купувањето). 2. Зимски Плетени Ракавици Со Тупаници Може Да Се Користат Ракавици И Белезници Без Прсти.

Спецификација

Избор на клиент