.

.

Секојдневен Фустан За Жени Панталони Со Широк Струк Со Широк Струк Еластични Панталони Удобни Панталони Со Долги Нозе Со Џебови

Секојдневен Фустан За Жени Панталони Со Широк Струк Со Широк Струк Еластични Панталони Удобни Панталони Со Долги Нозе Со Џебови

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 72-92см/28,35-36,22" Половината : 62см/24,41" Колк : 74-94см/29,13-37,01" Рамо : 33см/12,99" Должина : 138см/54,33" Големина : М Биста : 76-96см/29,92-37,80" Половината : 66см/25,98" колк : 78-98см/30,71-38,58" рамо : 34см/13,39" должина : 140см/55,12" големина : л биста : 80-100см/31,50-39,37" половината : 70см/27,56" колк : 82-102см/32,28-40,16" рамо : 35см/13,78" должина : 142см/55,91" големина : Xl биста : 84-104см/33,07-40,94" половината : 74см/29,13" колк : 86-106см/33,86-41,73" Рамо : 36см/14,17" должина : 144см/56,69" големина : xxl биста : 88-108см/34,65-42,52" половината : 78см/30,71" колк : 90-110см/35,43-43,31" рамо : 37см/14,57" должина : 146см/57,48" големина : хххл Биста : 92-112см/36,22-44,09" половината : 82см/32.28" колк : 94-114см/37.01-44.88" рамо : 38см/14.96" должина : 148см/58.27" жени панталони со широк струк со висок струк секојдневни еластични панталони со врвки удобни панталони долги панталони со џебови : женски фустан без ракави, секојдневен фустан пролет лето, тркалезен врат, женски мини фустан во Средината на Бутот, надвор од клубот фустан, женски тенок дизајн на обвивка, тенок вашето тело, ве прави елегантни и шик.Погоден за повеќето типови на тело, совршен за секојдневна плажа, забава, коктел, одмор, одмор, работа, боемски, патувања, клубови и секоја пригода во секојдневниот живот.Сезона : Погоден за пролет, лето и есенпреминување од ден во ноќ со леснотија во овој разноврсен и фигура ласкав фустан.Овој основен фустан за вратот на екипажот без ракави има одлична средна тежина што ја држи својата форма и обезбедува врвна удобност.Вклучи : 1x Dress Size Bust Waist Hip Shoulder Lengths72-92cm/28.35-36.22"62cm/24.41"74-94cm/29.13-37.01"33cm/12.99"138cm/54.33"M76-96cm/29.92-37.80"66cm/25.98"78-98cm/30.71-38.58"34cm/13.39"140cm/55.12"L80-100cm/31.50-39.37"70cm/27.56"82-102cm/32.28-40.16"35cm/13.78"142cm/55.91"XL84-104cm/33.07-40.94"74cm/29.13"86-106cm/33.86-41.73"36cm/14.17"144cm/56.69"XXL88-108cm/34.65-42.52"78cm/30.71"90-110cm/35.43-43.31"37cm/14.57"146cm/57.48"XXXL92-112cm/36.22-44.09"82cm/32.28"94-114cm/37.01-44.88"38cm/14.96"148cm/58.27"Size : SBust : 72-92cm/28.35-36.22"Waist : 62cm/24.41"Hip : 74-94cm/29.13-37.01"Shoulder : 33cm/12.99"Length : 138cm/54.33"Size : MBust : 76-96cm/29.92-37.80"Waist : 66cm/25.98"Hip : 78-98cm/30.71-38.58"Shoulder : 34cm/13.39"Length : 140cm/55.12"Size : LBust : 80-100cm/31.50-39.37"Waist : 70cm/27.56"Hip : 82-102cm/32.28-40.16"Shoulder : 35cm/13.78"Length : 142cm/55.91"Size : XLBust : 84-104cm/33.07-40.94"Waist : 74cm/29.13"Hip : 86-106cm/33.86-41.73"Shoulder : 36cm/14.17"Length : 144cm/56.69"Size : XXLBust : 88-108cm/34.65-42.52"Waist : 78cm/30.71"Hip : 90-110cm/35.43-43.31"Shoulder : 37cm/14.57"Length : 146cm/57.48"Size : XXXLBust : 92-112cm/36.22-44.09"Waist : 82cm/32.28"Hip : 94-114cm/37.01-44.88"Shoulder : 38cm/14.96"Length : 148cm/58.27" Обичен Фустан. Обичен Фустан За Жени. Женска Мода.

Спецификација

Избор на клиент