.

.

Виуертски Летни Фустани За Жени Женски Ретроumn И Зима В Возбуда На Вратот Шиење Два Фустани

Виуертски Летни Фустани За Жени Женски Ретроumn И Зима В Возбуда На Вратот Шиење Два Фустани

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 360гр. големина На Пакетот : 25х24х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Обични Макси Фустани За Жени Лето Плус Големина Фустан За Жени Макси Фустани Жени Лето Мајчинство Вишок Фустан Долг Фустан За Жени Табела За Обична Големина : . Големина : S Биста : 78cm/30.71" Половината : 68cm/26.77" Рамо : 33cm/12.99" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 86cm/33.86"Големина : М Биста : 82cm/32.28" Половината : 72cm/28.35" Рамо : 34cm/13.39" Ракав : 65cm/25,59" должина : 87см/34,25"големина : л биста : 86см/33,86" половината : 76см/29,92" рамо : 35см/13,78" ракав : 66см/25,98" должина : 88см/34,65"големина : xl биста : 90см/35,43" половината : 80см/31,50" рамо : 36см/14.17" ракав : 67см/26.38" должина : 89см/35.04" Инструкции за перење : машина за перење со торба за перење се препорачува, не /, висат или линија сува. Памучни Миди Фустани Женски Фустани под Коленото Кратки Обични Фустани Фустани За Жени Обични Кратки Фустани. РАЗНОВИДЕН ИЗБОР : Црни Фустани За Тело За Жени/ Сини Миди Фустани Со Ракави/ Зелен Боемски Цветен Фустан/ Каки Фустан Со Надуени Ракави/ Црвени Тесни Фустани За Жени Модни Фустани За Жени Летен Замав Лежерен Фустан Летни Макси Фустани За Жени Обичен Женски Лабав Фустан Лежерни Макси Фустани за Жени. "Совет за личен Стил На Купувач : Завиткајте Појас Околу Половината и Пар Сандали Со Потпетици За Веднаш Покачен Изглед" Ситни Секојдневни Фустани За Летни Женски Фустани Без Прерамки Фустани На Плажа За Жени Фустан Со Кратки Ракави Секојдневно Лето. Модна Мешавина : Спарете Ја Со Капа На Плажа, Ѓердан, Различни Видови Чевли. Ќе Ви Се Допадне Да Го Носите Овој Изглед Цел Ден! Краток Ракав Макси Фустан Замав Фустани Летни Фустани За Жени Опремени Летен Фустан За Жени Миди Фустани За Жени Лето. Дакрон, Дише, Мек И Удобен Секојдневен Есенски Фустан Прави Фустани За Жени Со Еднобојна Маица Фустан Студио Облека Фустан Види Фрли Фустани За Жени.

Спецификација

Избор на клиент