.

.

Елегантни Фустани За Жени Син Полиестер, Спанде Женски Летен Леопард Мини Фустан V Вратот Извезени Цветни Бохемија Без Ракави Течен Лабав Фустан Xl

Елегантни Фустани За Жени Син Полиестер, Спанде Женски Летен Леопард Мини Фустан V Вратот Извезени Цветни Бохемија Без Ракави

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : пролет и лето. пол : женски. Преглед : А-ЛИНИЈА. Тип Ракав : Редовни. Стил : слободно време. Должина на здолниште : нога со средна должина. Материјал : Полиестер. Тип На Податоци : А . Должина на ракавот( см) : кратко. Тип : редовни. Материјал Состав : Синтетички Влакна. Половината : еластична половината. Метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ја линијата. Што Ќе Добиете : 1 х Дами Облечи Табела : . Големина : С Биста : 96-106см/37,80" Рамо : 35см/13,78" Должина : 97см/38,19"Големина : М Биста : 100-110см/39,37" Рамо : 36см/14,17" Должина : 98см/38,58"Големина : Л Биста : 104-114см/40,94" Рамо : 37см/14,57" должина : 99см/38,98"големина : Xl биста : 108-118см/42,52" рамо : 38см/14,96" должина : 100см/39,37"Големина : xxl биста : 112-122см/44,09" рамо : 39см/15,35" должина : 101см/39,76" ткаенината е мек, Лесен, дише, мазен и пријателски за кожата, не е затнат во лето, не се прилепува за кожата, не се намалува или Избледува. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување. Материјал : овие здолниште фустан изработени од лесни и дише материјали, обезбедува зголемена удобност и што го прави повеќе дише и издржливи. Тоа е меко чувство на рака, удобно, против избледување, против смалување, против брчки и исто така обезбедува стабилен квалитет. Применливи сцени : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување.

Спецификација

Избор на клиент