.

.

Обични Фустани Женски Летен Фустан Женски Краток Издуван Ракав Еластичен Квадратен Врат Сплит Печатење Обични Течни Летни Миди Фустани

Обични Фустани Женски Летен Фустан Женски Краток Издуван Ракав Еластичен Квадратен Врат Сплит Печатење Обични Течни Летни Миди

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Пролет, Лето. Материјал : Полиестер.07" Должина : 116см/45. Должина на ракавот : Краток ракав.06"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 74-104cm/29. Повод : Секојдневно, Секојдневно.

Спецификација

Избор на клиент