.

.

Фустани за жени забави ноќно пролетно лето Ново женски повеќебојни суспензии Големите фустани на Втората светска војна полу формални фустани за жени

Фустани за жени забави ноќно пролетно лето Ново женски повеќебојни суспензии Големите фустани на Втората светска војна полу

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пролетно лето 2023 година Нови женски повеќебојни суспензии Голем фустан од Втората светска војна. Материјал : полиестер, спандекс. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 318g. Големина на пакетот : 20x20x3cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Табела со големина : . Големина : S Bust : 78cm/30.71 '' Weist : 68cm/26.77 '' Должина : 110cm/43.31''Size : M Bust : 82cm/32.28 '' Ваиста : 72cm/28.35 '' Должина : 111cm/43.70''size : L BUST : 86 CM/33.86 '' Weist : 76cm/29.92 '' Должина : 112 CM/44.09''Size : XL Bust : 90cm/35.43 '' Weist : 80cm/31.50 'Должина : 113cm/44.49'size : xxl bust : 94cm/37.01 '' Ваист : 84cm/33.07 '' Должина : 114cm/44.88 '' Изберете нè, ​​верувајте ни! Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, почувствувајте се да не контактирате. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија . Различен избор : црно тело фустани за жени/ сини фустани за миди со ракави/ зелен боемски цветен фустан/ каки фустан за ракав за ракав/ црвени тесни фустани за жени. Повод : За вашето дневно носење, активност на отворено, датуми и забави .. Секоја прилика е во пролет, лето и есен . Bellвоно ракав, непречен дизајн на јака, V-врат, држач, мек и стриптиран, проток фустан, удобен за носење .

Спецификација

Избор на клиент