.

.

Обични Фустани За Жени Трендовски Еднобојни Бохо Ракави Со Долги Ракави Одблесок Со Долга Облека Со Долга Облека Елегантни Коктел Забави Мини Фустани Замав Миди Ф?

Обични Фустани За Жени Трендовски Еднобојни Бохо Ракави Со Долги Ракави Одблесок Со Долга Облека Со Долга Облека Елегантни Коктел

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина Шема : . Големина : С Биста : 70-80см/27,56-31,50" Ракав : 60см/23,62 "Должина : 110см/43,31". Големина : М Биста : 76-86см/29,92-33,86 "Ракав : 61см/24,02 " Должина : 111см/43,70". Големина : Л Биста : 82-92см/32.28-36.22" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 112см/44.09". Големина : XL Биста : 90-100cm/35.43-39.37 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 113cm/44.49". Големина : 2xl Биста : 98-108cm/38.58-42.52 "Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 114cm/44.88". Сезона : Сите сезони. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Јака : Кружен Врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ овој фустан е направен од мека и лесна ткаенина која се чувствува удобно наспроти кожата. Изгледа шармантно со очила за сонце, сандали и накит во лето и тексас јакна или секојдневен капут на fall. Тоа стана вашиот одат на облека секој ден за она што го правите. Различни стил! Колку што сакате, можете да бидете самовила, симпатична, бел, елегантен, гроздобер, фенси, елегантен, мода со симпатичен фустан!. Прилика : Погоден За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно, средба со пријатели за ручек или присуство на специјален настан, овој фустан ќе направи да изгледате и да се чувствувате одлично. Нега На Облека : Рачно Перење Во Нежна Ладна Вода/ Машинско Перење Во Вреќа За Перење/ Одвоено Перење Во Боја/ Пеглајте Ги Наборите Пред Фотографирање/ Не Избелувајте.

Спецификација

Избор на клиент